Facebook Pixel Code
Bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy
  • Dostawa za darmo już od 199,99 zł.
  • Różne dogodne formy płatności - wybierz najdogodniejszą z nich (przelew, PayU, Visa, MasterCard, pobranie, RATY PayU itd.).
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy (14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny - dla konsumentów).
  • Szyfrowane dane i transakcje - certyfikat SSL. Jako lider na rynku stale ułatwiamy i usprawniamy proces zakupowy.
  • Legalnie działająca firma na terenie Polski, do każdego zakupu dodawana jest paragon lub faktura VAT.
  • PLANUJESZ WIĘKSZE ZAKUPY? POPROŚ O INDYWIDUALNĄ WYCENĘ - będziesz zaskoczony, że może być tak tanio! Wskaż interesujące Cię produkty i wyślij zapytanie na adres biuro@tools4pro.pl wpisując w tytule WYCENA.
Narzędzia na raty
px1 Gwarancja

Narzędzia przez nas oferowane posiadają gwarancję producenta lub autoryzowanego dystrybutora na terenie Polski. Poniżej informacje dotyczące gwarancji poszczególnych grup produktów.

 

KING TONY

Narzędzia ręczne King Tony objęte są pełną gwarancją wymiany z tytułu wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja niniejsza nie jest ograniczona w czasie. Gwarancja ważna jest pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji i wskazówek oraz nie dotyczy normalnego zużycia podczas eksploatacji.

Narzędzia pneumatyczne, elektronarzędzia, klucze dynamometryczne King Tony dostarczane są z indywidualną kartą gwarancyjną, ważną przez 12 miesięcy od daty zakupu. Gwarancja ważna jest pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji i wskazówek w niej zawartych. Przy reklamacji wymagane jest przedstawienie przez ostatecznego nabywcę kserokopii dokumentu zakupu lub podbitej karty gwarancyjne z potwierdzoną datą nabycia, co potwierdzi okres gwarancyjny. W przypadku niespełnienia powyższego warunku naprawa będzie odpłatna. Urządzenia warsztatowe King Tony (w tym hydrauliczne)(podnośniki, żurawie, prasy koziołki, leżanki, meble itp.) objęte są 12 miesięczną gwarancją.


Gwarancją nie są objęte narzędzia King Tony lub ich elementy: 

a) mechanizmy zapadkowe oraz kwadraty napędzające zastosowane w grzechotkach i kluczach dynamometrycznych

b) końcówki do wkrętaków i wkrętarek końcówki osadzone w nasadkach oraz klucze typu "L" i "T" (torx, resi torx, imbus)

c) wkrętaki

d) narzędzia, które noszą znamiona nieprawidłowego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania oraz narzędzia uszkodzone mechanicznie

e) redukcje i adaptery zmniejszające/zwiększające kwadrat (napędu) - ręczne oraz udarowe.

 

JOBIprofi i JOBIextra

Gwarancja 24 miesiące. Gwarancja ważna jest pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji i wskazówek oraz nie dotyczy normalnego zużycia podczas eksploatacji. Gwarancja nie obejmuje narzędzi, które noszą znamiona nieprawidłowego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania oraz narzędzi uszkodzonych mechanicznie. Gwarancją nie są objęte mechanizmy zapadkowe oraz kwadraty napędzające zastosowane w grzechotkach, redukcje i adaptery zmniejszające/zwiększające kwadrat ręczne oraz udarowe. Przy reklamacji wymagane jest przedstawienie oryginału bądź kserokopii dokumentu zakupu lub równoważnego potwierdzającego okres gwarancyjny.

 

Pozostałe narzędzia (DONMET, HCB, TJG, inne marki) objęte są roczną gwarancją (12 miesięcy) liczoną od daty zakupu. Przy reklamacji wymagane jest przedstawienie oryginału bądź kserokopii dokumentu zakupu lub równoważnego potwierdzającego okres gwarancyjny. Akumulatory w latarkach ręcznych oraz lampach warsztatowych objęte są 6 miesięczną gwarancją. 

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz wątpliwości jakie warunki gwarancji dotyczą produktu zakupionego przez Ciebie lub jak skorzystać z gwarancji udzielonej przez danego producenta skontaktuj się z nami - biuro@tools4pro.pl lub +48 883590470.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon, faktura lub inny równoważny potwierdzający zakup; karta gwarancyjna)aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji. Jeżeli została dołączona karta gwarancyjna do produktu należy ją zachować i okazać w przypadku zgłoszenia gwarancyjnego.

do góry do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl